
Қуыру беті Remta R50CE(Р)
- Бар
- Коды:129314
184 016 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R50CE(Р) қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс еті, көкөністер, бутербродтар мен бутербродтарды қуыруға арналған. Модель газбен жабдықтауды реттеу жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Баллонға қосу
- Қабырғалық және бүйірлік ернеулер
- Өртті автоматты түрде сөндіру жүйесі
- Алмалы-салмалы май жинағыш
Қосымша сипаттамалар:
- Бетінің өлшемі: 470х370 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R 50CEPZ |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Биіктігі | 225 мм |
| Тереңдігі | 505 мм |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 2.9 кВТ |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 505 мм |
- Бағасы: 184 016 ₸


