
Қуыру беті Remta R50CE(D)
- Бар
- Коды:129307
207 822 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R50CE(D) қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс еті, көкөністер, бутербродтар мен бутербродтарды қуыруға арналған. Модель газбен жабдықтауды реттеу жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Баллонға қосу
- Қабырғалық және бүйірлік ернеулер
- Өртті автоматты түрде сөндіру жүйесі
- Алмалы-салмалы май жинағыш
Қосымша сипаттамалар:
- Бетінің өлшемі: 450х390 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R 50CEDZ |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Биіктігі | 225 мм |
| Тереңдігі | 510 мм |
| Беткі материал | шойын |
| Қуат | 2.9 кВТ |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | біріктірілген |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 207 822 ₸


