
Қуыру беті Remta R30CE(Р)
- Бар
- Коды:129312
125 563 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R30CE(Р) қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс еті, көкөністер, бутербродтар мен бутербродтарды қуыруға арналған. Модель газбен жабдықтауды реттеу жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Баллонға қосу
- Қабырғалық және бүйірлік ернеулер
- Өртті автоматты түрде сөндіру жүйесі
- Алмалы-салмалы май жинағыш
Қосымша сипаттамалар:
- Бетінің өлшемі: 280х440 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R 30CEPZ |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 2.9 кВТ |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 310 мм |
- Бағасы: 125 563 ₸


