
Қуыру беті VIATTO VA-EG-822
- Бар
- Коды:193840
136 904 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-EG-822 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, құс еті, балық және көкөністерді контактілі қуыру үшін қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Бетінің өлшемі: 710х440 мм
- Қалыңдығы: 8 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте тегіс беті бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28 келі |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Қуат | 4.4 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуыру бетінің құрылымы | біріктірілген |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 730 мм |
- Бағасы: 136 904 ₸



