
Қуыру беті VIATTO EG-821H
- Бар
- Коды:157707
114 294 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO EG-821H қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға және жартылай фабрикаттарды тез қыздыруға арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 600х530х305 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 37 келі |
| Биіктігі | 230 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуат | 3 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуыру бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 114 294 ₸


