
Қуыру беті VIATTO EG-822H
- Бар
- Коды:92756
127 371 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO EG-822H қуыру беті сирек ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жартылай фабрикаттарды жылдам қыздыруға арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің құрылымы:
- Тегіс: 2/3
- Ойық: 1/3
- Тұтынылатын қуат: 4,4 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 33 келі |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуыру бетінің құрылымы | біріктірілген |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 730 мм |
- Бағасы: 127 371 ₸


