
Қуыру беті Grill Master Ф2ЖТЛПЖЭ
- Бар
- Коды:77873
1 062 058 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2ЖТЛПЖЭ қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуыру әдісімен ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді дайындауға арналған. Модель толығымен жиналмалы стендпен және бейтарап сөремен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтың қуаты: 3 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24001 / 109816 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 93 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 123 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Беткі материал | шойын |
| Қуат | 5.6 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | біріктірілген |
| Температуралық режим | 0-ден 320 °С-қа дейін |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 062 058 ₸


