
Қуыру беті Grill Master Ф2ПЖЭ(КтЭ)
- Бар
- Коды:78156
186 004 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2ПЖЭ (КтЭ) қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуыру әдісімен ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді дайындауға арналған. Модель термостаттармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, жұмыс беті шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің өлшемі: 450х240 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21704 / 109790 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23 келі |
| Биіктігі | 175 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Қуат | 3.6 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 320 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 186 004 ₸


