
Қуыру беті Grill Master Ф2ПЖЭ(КтЭ) тегіс беті
- Бар
- Коды:83263
190 687 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2ПЖЭ (КтЭ) қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Модель 2 термостатпен және май жинауға арналған науамен жабдықталған. Корпус толығымен тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 640х340х245 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте гофрленген жұмыс беті бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21707 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 27 келі |
| Биіктігі | 175 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Беткі материал | шойын |
| Қуат | 3.6 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 50-ден 320 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 190 687 ₸


