
Гриль-таба Grill Master ПЖ/К үстел үсті, тегіс
- Бар
- Коды:336553
223 948 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ПЖ/К электр гриль-табасы кафелерде, мейрамханаларда, фаст-фуд мекемелерінде және басқа да қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды қуыруға арналған. Модель май жинауға арналған жылжымалы сыйымдылығы бар науамен және біркелкі қыздыруы тағамның сапалы өңделуін қамтамасыз ететін қуыру бетімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, қуыру беті шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс бетінің өлшемі: 400х420 мм
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,17 м2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24027 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18 келі |
| Биіктігі | 174 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Беткі материал | шойын |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | +50-ден +320 °С-қа дейін |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 223 948 ₸



