
Гриль-таба Grill Master Ф2ПЖЭ(КтЭ) үстел үсті, аралас
- Бар
- Коды:336549
247 966 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2ПЖЭ(КтЭ) электрлі гриль-табасы кафелерде, мейрамханаларда, фаст-фуд мекемелерінде және басқа да қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында әртүрлі өнімдерді қуыруға арналған. Модель 2 термостатпен, май жинауға арналған науамен және біркелкі қыздыруы тағамның сапалы өңделуін қамтамасыз ететін аралас қуыру бетімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, қуыру беті шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс бетінің өлшемі: 500х240 мм
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,108 м2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Материал | Шойын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21704к |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 27 келі |
| Биіктігі | 175 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Беткі материал | шойын |
| Қуат | 1.7 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | біріктірілген |
| Температуралық режим | +50-ден +320 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 247 966 ₸


