
Гриль-таба Grill Master ПЖ/КБ үстел үсті
- Бар
- Коды:336550
401 855 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ПЖ/КБ электрлі гриль-табасы кафелерде, мейрамханаларда, фаст-фуд мекемелерінде және басқа да қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды қуыруға арналған. Модель май жинауға арналған науамен, жылжымалы ыдыспен және біркелкі қыздыруы тағамның сапалы өңделуін қамтамасыз ететін аралас қуыру бетімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, қуыру беті шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс бетінің өлшемі: 700х425 мм
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,17 м2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24028 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 48 келі |
| Биіктігі | 165 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Беткі материал | шойын |
| Қуат | 7.2 кВТ |
| Қосылу | 220 жылы, 380 жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | біріктірілген |
| Температуралық режим | +50-ден +320 °С-қа дейін |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 401 855 ₸


