
Гриль-таба Grill Master Ф1ПЖГ/800 үстел үсті
- Бар
- Коды:336555
593 725 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф1ПЖГ/800 газ гриль-табасы кафелерде, мейрамханаларда, фаст-фуд мекемелерінде және басқа да қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды қуыруға арналған. Модель жұмыс бетінің барлық аумағында оттықпен, электрмен қыздырумен, газды басқарумен, май жинайтын науамен және қуыру бетімен жабдықталған, оның біркелкі қызуы тағамның жоғары сапалы өңделуін қамтамасыз етеді. Корпус тот баспайтын болаттан, қуыру беті шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне пропанға арналған саптама кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ернеу қуыру бетінің барлық периметрі бойынша
- Магистральдық газға қосуға болады
- Метанға баптау
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс бетінің өлшемі: 360х560 мм
- Газ шығыны:
- Сұйытылған: 0,96 кг/сағ
- Табиғи: 1,272 м3/сағ
- Газды қосу: G 1/2"
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50067 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 70 келі |
| Биіктігі | 330 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Беткі материал | шойын |
| Қуат | 11.5 кВТ |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | ойық |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 593 725 ₸


