
Газды қуыру беті Grill Master Ф2ПЖГ/800
- Бар
- Коды:42217
1 188 203 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2ПЖГ/800 газ плитасы (екі сөресі бар боялған тұғырда) өнімдердің кең спектрін қуыруға арналған, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындары мен санаторийлердің кәсіби асүйлерінде пайдалануға болады. Аспаптың корпусы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Электр қуаты: 0,01 кВТ
- Газ қуаты: 14,4 кВТ (7,2х2)
- Қосылу: ½"
- Газ шығыны:
- табиғи - 2,0 м3/сағ
- сұйытылған - 0,72 м3/сағ
- Электрмен жағу
- Газды бақылау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50008 Ф2ЖТЛПЖГ(п) 13008п тұғырында |
| Салмағы (қаптамасыз) | 94 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Беткі материал | шойын |
| Қуат | 14.4 кВТ |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | біріктірілген |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 188 203 ₸


