
Қуыру беті Hurakan HKN-PSL730
- Бар
- Коды:60487
124 012 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PSL730 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді пісіруге арналған. Модель майдың шашырауын болдырмау үшін реттелетін термостатпен және жұмыс бетінің жиегімен жабдықталған. Корпусы мен жұмыс беті тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 750х520х255 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28.39 келі |
| Биіктігі | 235 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 4.4 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 730 мм |
- Бағасы: 124 012 ₸


