
Қуыру беті Hurakan HKN-PSLR730
- Бар
- Коды:60485
127 203 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PSLR730 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель реттелетін термостатпен және жұмыс бетінің жиегімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 144248 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28.63 кг |
| Биіктігі | 235 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 4.4 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуыру бетінің құрылымы | біріктірілген |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 730 мм |
- Бағасы: 127 203 ₸


