
Қуыру беті Hurakan HKN-PSL550
- Бар
- Коды:60494
88 421 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PSL550 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель реттелетін термостатпен және жұмыс бетінің жиегімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 144246 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 19.52 келі |
| Биіктігі | 235 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 3 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 88 421 ₸


