
Лавалық гриль Hurakan HKN-140
- Бар
- Коды:71825
148 389 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-140 лава грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Лава тасы артық сұйықтықты сіңіреді және пісіру процесінде жағымсыз иістердің пайда болуын болдырмайды. Қуыру процесі майды қолданбай жүреді. Модель май жинауға арналған науамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне лава жыныстары кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жанартаулық лава жылуды өнімге біркелкі таратады
- ТЭН лава тасының астына жиналған, ол ең жақсы пісіру үшін біркелкі жылу өрісін қалыптастырады
- Көтергіш тор
- Сақтандырғыш ернеу
- Шашлыктарға арналған кесу
- Лава тасы ол орналасқан ванна бөлмесімен бірге кетеді және оны ыдыс жуғышта оңай жууға болады
- Ет пен балықтың ұсақ кесектерін қуыруға арналған тордың қадамы қысқарды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 148255 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.82 келі |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Лавақуаттылық | 3.25 кВТ |
| 700-жолқосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуыру бетінің құрылымы | тор |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 148 389 ₸



