
Барбекюге арналған гриль Hurakan HKN-EBG70
- Бар
- Коды:91112
91 781 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-EBG70 барбекю грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель реттелетін термостатпен және қыздыру индикаторымен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 161308 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7 келі |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қуат | 3 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 91 781 ₸


