
Гриль Саламандры Хуракан HKN-PSLS580
- Бар
- Коды:136695
164 660 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PSLS580 гриль саламандры қоғамдық тамақтандыру орындарында тамақ дайындауға арналған. Аппарат май жинауға арналған тұғырықпен жабдықталған. Аспаптың жұмыс беті мен корпусы тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 217778 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23 келі |
| Биіктігі | 332 мм |
| Тереңдігі | 455 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 610 мм |
- Бағасы: 164 660 ₸


