
Лавалық гриль Hurakan HKN-140D
- Бар
- Коды:71826
219 505 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-140D лава грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Лава тасы артық сұйықтықты сіңіреді және пісіру процесінде жағымсыз иістердің пайда болуын болдырмайды. Қуыру процесі майды қолданбай жүреді. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне лава жыныстары кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жанартаулық лава жылуды өнімге біркелкі таратады
- Көтергіш тор
- Сақтандырғыш ернеу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 148256 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22.97 келі |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Лавақуаттылық | 5 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуыру бетінің құрылымы | тор |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 219 505 ₸



