
Hurakan HKN-PEG530S экраны бар қиыршық тасты гриль
- Бар
- Коды:91163
97 519 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PEG530S экраны бар қиыршық тасты гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель қорғаныс қалқаны бар тікбұрышты қуыру бетімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 169833 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22 келі |
| Биіктігі | 475 мм |
| Малтатас грильқуаттылығы | 3 кВТ |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 97 519 ₸


