
Тасты гриль Hurakan HKN-PEG480R
- Бар
- Коды:91160
80 593 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PEG480R малтатас грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель дөңгелек қуыру бетімен, реттелетін термостатпен және қыздыру индикаторымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 169843 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Малтатас грильқуаттылығы | 2.2 кВТ |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 480 мм |
- Бағасы: 80 593 ₸


