
Тасты гриль Hurakan HKN-PEG550RT
- Бар
- Коды:91162
114 455 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PEG550RT малтатас грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель дөңгелек қуыру бетімен, реттелетін термостатпен және қыздыру индикаторымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 169845 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 27 келі |
| Биіктігі | 680 мм |
| Малтатас грильқуаттылығы | 2.2 кВТ |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 114 455 ₸


