
Тасты гриль Hurakan HKN-PEG400R
- Бар
- Коды:91158
73 689 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PEG400R малтатас грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель дөңгелек қуыру бетімен, реттелетін термостатпен және қыздыру индикаторымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 169840 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Малтатас грильқуаттылығы | 2.2 кВТ |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 73 689 ₸


