
Барбекюге арналған гриль Hurakan HKN-EBG110
- Бар
- Коды:91111
133 954 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-EBG110 барбекю грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель реттелетін термостатпен және қыздыру индикаторымен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қуат | 6 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 1170 мм |
- Бағасы: 133 954 ₸


