
Тасты гриль Hurakan HKN-PEG550R
- Бар
- Коды:91161
82 746 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PEG550R малтатас грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель реттелетін термостатпен және қыздыру индикаторымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 169844 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Малтатас грильқуаттылығы | 2.2 кВТ |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 82 746 ₸


