
Лавалық гриль Hurakan HKN-LRG700
- Бар
- Коды:136377
285 581 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-LRG700 лава грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Лава тасы ағып жатқан майды жақсы сіңіреді, бұл тағамды пісіру кезінде жану иісі мен түтіннің пайда болуын азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 51 келі |
| Биіктігі | 490 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Лавақуаттылық | 7.2 кВТ |
| 700-жолқосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай, Греция |
| Қуыру бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 760 мм |
- Бағасы: 285 581 ₸


