
Лавалық гриль Hurakan HKN-LRG400
- Бар
- Коды:136375
233 542 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-LRG400 лава грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Лава тасы ағып жатқан майды жақсы сіңіреді, бұл тағамды пісіру кезінде жану иісі мен түтіннің пайда болуын азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 213449 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45.6 кг |
| Биіктігі | 410 мм |
| Тереңдігі | 620 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Лавақуаттылық | 5 кВТ |
| Беткі материал | шойын |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуыру бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 233 542 ₸


