
Қуыру беті OZTI OGE 4070 N
- Бар
- Коды:71255
623 515 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OGE 4070 қуыру беті мяса, құс етінен, балықтан, көкөністерден жасалған тағамдарды дайындауға және қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты өндірістік цехтарда жартылай фабрикаттарды жылдам қыздыруға арналған. Корпусы мен ернеулері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру температурасын реттеуге арналған термостат
- Қуыруға арналған су өткізбейтін ойық
- Біркелкі және жылдам қыздыру үшін қуыру бетінің астындағы қыздыру элементтері
- Майдың шашырауынан қорғау үшін артқы және бүйірлерінде алынбалы жақтары бар
- Қуыру бетіндегі су төгетін тесік
- Май жинауға арналған жәшік
Қосымша сипаттамалар:
- Майды жинауға арналған жәшіктің көлемі: 1,5 л
- Қорғау класы: IP X3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7864.N1.40703.01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 43.6 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| 700-жолқосылу | 380 Жылы |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 4.5 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | бедерленген, біріктірілген |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 623 515 ₸


