
Қуыру беті OZTI OGG 4070 N
- Бар
- Коды:87470
979 132 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OGG 4070 N газды қуыру беті мяса, құс етінен, балықтан, көкөністерден жасалған тағамдарды дайындауға және қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты өндірістік цехтарда жартылай фабрикаттарды жылдам қыздыруға арналған. Корпус, оттықтар және ернеулер тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру температурасын реттеу
- Қуыруға арналған су өткізбейтін ойық
- Табиғи газбен де, сұйытылған газбен де жұмыс істей алады
- Пьезоэлектрлік жағу
- Сақтандырғыш газ клапаны
- Майдың шашырауынан қорғау үшін артқы және бүйірлерінде алынбалы жақтары бар
- Қуыру бетіндегі су төгетін тесік
- Май жинауға арналған жәшік
Қосымша сипаттамалар:
- Майды жинауға арналған жәшіктің көлемі: 1,5 л
- Жұмыс бетінің қалыңдығы: 15 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7864.N1.40703.03 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| 700-жолқосылу | газ |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 7 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 100-ден 300 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 979 132 ₸


