
Электрлік қуыру беті OZTI IZG 7050 02 тегіс
- Бар
- Коды:339988
471 270 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
EMPEROOZTI IZG 7050 02 электрлі қуыру беті 02 ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жартылай фабрикаттарды тез қыздыруға арналған. Модель 2 тәуелсіз жылыту аймағы бар үздіксіз тегіс жұмыс бетімен және алдыңғы қабырғада орналасқан электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Жұмыс беті шойыннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы қосқыштар арқылы температураны қосу, өшіру және реттеу
- Бүйір және артқы борттар
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс бетінің габариттері: 700х500 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8864.07050.02 / IZG 7050 02 |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Беткі материал | шойын |
| Қуат | 5 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 0-ден 300 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 720 мм |
- Бағасы: 471 270 ₸


