
Қуыру беті OZTI OGG 8090 1/2 N
- Бар
- Коды:58426
1 380 884 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OGG 8090 1/2 N газды қуыру беті мяса, құс етінен, балықтан, көкөністерден жасалған тағамдарды дайындауға және қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты өндірістік цехтарда жартылай фабрикаттарды жылдам қыздыруға арналған. Корпус, оттықтар және ернеулер тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру температурасын тәуелсіз реттеу
- Қуыруға арналған су өткізбейтін ойық
- Пьезоэлектрлік жағу
- Сақтандырғыш газ клапаны
- Майдың шашырауынан қорғау үшін артқы және бүйірлерінде алынбалы жақтары бар
- Қуыру бетіндегі су төгетін тесік
- Май жинауға арналған жәшік
Қосымша сипаттамалар:
- Майды жинауға арналған жәшіктің көлемі: 1,5 л
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7864.N1.80903.19 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 89.7 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| 900-жолқосылу | газ |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 18 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | біріктірілген |
| Температуралық режим | 100-ден 300 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 380 884 ₸


