
Лавалық гриль OZTI ODG 8090
- Бар
- Коды:99124
1 861 339 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Лавовый гриль OZTI ODG 8090 арналған тағамдарды дайындау, ет, құс, балық, көкөніс және жылдам қыздыру жартылай фабрикаттар қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ өндірістік цехтарда, олардың қызметі шығарумен байланысты гастрономиялық тауарлар.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру элементтерін тәуелсіз реттеу
- Биіктігі реттелетін алмалы-салмалы торлар
- Сақтандырғыш газ клапаны
- Май жинауға арналған жәшік
- Майдың шашырауынан қорғау үшін артқы және бүйірлерінде алынбалы жақтары бар
- Ернеулерін ыдыс жуғыш машинада жууға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Қорғау класы: IP 21
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7864.N1.80903.70 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 5 |
| Лавақуаттылық | 30 кВТ |
| 900-жолқосылу | газ |
| Беткі материал | болат |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | тор |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 861 339 ₸


