
ПишТех ПЖ-480 қуыру беті тегіс
- Бар
- Коды:322051
95 222 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үстел үсті қуыру беті ПЖ-480 тағамдық технологиясы тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дербес немесе технологиялық желілердің бір бөлігі ретінде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель 2 құбырлы электр жылытқыштарымен (жылытқыштармен), тегіс жұмыс бетімен және электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Аспаптың корпусы, жұмыс беті, артқы қабырғасы мен ернеуі тот баспайтын болаттан, ал қыздыру элементтерінің төменгі қақпағы мен оқшаулау корпусы мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы қосқыш арқылы температураны реттеу
- Жарықдиодты қуат және жылыту индикаторлары
- Май мен майға арналған су төгетін тесік және алынбалы контейнер қоймасы
- Шашырауға қарсы қорғаныс үшін артқы және бүйірлік тақталар
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Қорғаныс автоматының ток күші: 16 А
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,19 м2
- Жұмыс бетінің габариттері: 478х400 мм
- Қаптамадағы габариттері: 540х540х230 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 22 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23 келі |
| Биіктігі | 225 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 3 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 300 °С |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 480 мм |
- Бағасы: 95 222 ₸


