
Қуыруға арналған ас үй беті тех ПЖ-К-860
- Бар
- Коды:339925
144 145 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үстел үсті қуыру беті ПЖ-К-860 тағамдық технологиясы тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дербес немесе тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін технологиялық желілердің бөлігі ретінде қолданылады. Модель құбырлы электр жылытқыштармен (жылытқыштармен), аралас жұмыс бетімен және электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Аспаптың корпусы, жұмыс беті, артқы қабырғасы мен ернеуі тот баспайтын болаттан, ал қыздыру элементтерінің төменгі қақпағы мен оқшаулау корпусы мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы қосқыш арқылы температураны реттеу
- Жарықдиодты қуат және жылыту индикаторлары
- Май мен майға арналған су төгетін тесік және алынбалы контейнер қоймасы
- Шашырауға қарсы қорғаныс үшін артқы және бүйірлік тақталар
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Қорғаныс автоматының ток күші: 32 А
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,34 м2
- Жұмыс бетінің габариттері: 858х400 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 225 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуат | 6 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | біріктірілген |
| Температуралық режим | 300 °С |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 860 мм |
- Бағасы: 144 145 ₸


