
Қуыратын беті Марихолодмаш ПЖЭ90-П-02
- Бар
- Коды:327686
460 668 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash PZHE90-P-02 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қуыру арқылы ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді пісіруге арналған. Модель тұғырмен және 8 ТЭНмен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,59 м2
- Қуыру бетінің өлшемі: 834х705 мм
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
Назар аударыңыз! Фотосуретте беті біріктірілген ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуат | 12 кВТ |
| Қосылу | 380 жылы, 220 жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 460 668 ₸


