
Қуыруға арналған беті Марихолодмаш ПЖ90-П-02 тұғырықта
- Бар
- Коды:346190
465 322 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash PZH90-P-02 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қуыру арқылы ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді пісіруге арналған. Модель тұғырықпен, электромеханикалық басқарумен және қуыру бетінің қалыңдатылған түбіне бекітілген 8 қыздыру элементімен жабдықталған,базальт жүнімен оқшауланған және қаптамамен қорғалған. Корпус болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуыру бетін қыздыру электрлік қыздыру элементтері арқылы жүзеге асырылады.
- Май мен майдың қалдықтарын жинауға арналған тесігі бар шұңқыр
- Майдың қалдықтары науаға, содан кейін қалдықтарды жинауға арналған ыдысқа құйылады
- Қуыру бетінің жұмыс температурасын температура реттегіші автоматты түрде қамтамасыз етеді
- Тұғыр жоғарғы және төменгі сөрелерден және тіректері бар 4 бұрыштық тіректерден құрастырылады
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,59 м2
- Қуыру бетінің өлшемі: 834х705 мм
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЖЖ90-П-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 143 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 12 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 465 322 ₸


