
Қуыратын беті Марихолодмаш ПЖЭ90-П
- Бар
- Коды:327682
458 052 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash PZHE90-P қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қуыру арқылы ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді пісіруге арналған. Модель тұғырмен және 8 ТЭНмен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,59 м2
- Қуыру бетінің өлшемі: 834х705 мм
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Жұмыс бетінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Жұмыс бетінің түрі | Аралас |
| Орнату түрі | Еден |
| Номиналды қуат тұтыну | 12 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 25 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Салмақ | 94 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 900 мм |
| Биіктігі | 950 мм |
| Жұмыс бетінің ені | 705 мм |
| Жұмыс бетінің ұзындығы | 834 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Температуралық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Салмағы (қаптамасымен) | 145 келі |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қосылу | 380 жылы, 220 жылы |
- Бағасы: 458 052 ₸


