
Пакеттерді тығыздаушы VIATTO SF-400
- Бар
- Коды:110331
44 039 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SF-400 қап тығыздағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында полиэтилен және полипропилен пленкасынан жасалған қаптар мен қаптарды тығыздау үшін, сондай-ақ пленка жеңінен қаптар жасау үшін қолданылады. Корпус боялған металдан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Дәнекерлеу уақыты | 0.3-тен 2.5 секундқа дейін. |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 85 мм |
| Тығыздау ұзындығы | 400 мм |
| Дәнекерленетін материалдың максималды қалыңдығы | 0.2 мм |
| Қуат | 0.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | пакеттер үшін, жеңдер үшін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | қолмен |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 540 мм |
| Дәнекерлеудің ені | 2 мм |
- Бағасы: 44 039 ₸


