
Пакеттерді тығыздаушы VIATTO PFS-300AC
- Бар
- Коды:110332
47 414 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO PFS-300AC сөмке тығыздағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында полиэтилен және полипропилен пленкасынан жасалған қаптар мен қаптарды тығыздау үшін, сондай-ақ пленка жеңінен қаптар жасау үшін қолданылады. Модель дәнекерлеуден кейін артық орауыш материалды кетіру үшін механикалық пышақпен жабдықталған. Корпус алюминийден жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.5 кг |
| Дәнекерлеу уақыты | 0.2-ден 1.3 секундқа дейін. |
| Биіктігі | 190 мм |
| Тереңдігі | 105 мм |
| Дәнекерленетін материалдың максималды қалыңдығы | 0.2 мм |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | пакеттер үшін, жеңдер үшін |
| Пышақпен Тығыздағыштың ұзындығы | 300 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | қолмен |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 470 мм |
| Дәнекерлеудің ені | 2 мм |
- Бағасы: 47 414 ₸


