
Hurakan HKN-CNT300 пакетін тығыздаушы
- Бар
- Коды:94260
33 356 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CNT300 қап тығыздағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында полимерлі пленкаларды дәнекерлеуге арналған. Корпус боялған металдан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Дәнекерлеу уақыты | 1-ден 8 секундқа дейін. |
| Биіктігі | 160 мм |
| Тереңдігі | 75 мм |
| Тығыздау ұзындығы | 300 мм |
| Дәнекерленетін материалдың максималды қалыңдығы | 0.02-ден 0.8 мм-ге дейін |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | пакеттер үшін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | қолмен |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 340 мм |
| Дәнекерлеудің ені | 2 мм |
- Бағасы: 33 356 ₸


