
Hurakan HKN-CNT200M пакетін тығыздаушы
- Бар
- Коды:176635
14 926 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CNT200M сөмке тығыздағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында полимерлі пленкаларды дәнекерлеуге арналған. Корпус пластиктен жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.25 кг |
| Биіктігі | 85 мм |
| Тереңдігі | 75 мм |
| Тығыздау ұзындығы | 200 мм |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | пакеттер үшін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | қолмен |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 14 926 ₸


