
Hurakan HKN-CNT400M пакетін тығыздаушы
- Бар
- Коды:176626
24 467 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CNT400M сөмке тығыздағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында полимерлі пленкаларды дәнекерлеуге арналған. Корпус пластиктен жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.8 кг |
| Биіктігі | 95 мм |
| Тереңдігі | 83 мм |
| Тығыздау ұзындығы | 400 мм |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | пакеттер үшін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | қолмен |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 24 467 ₸


