
Hurakan HKN-CPT2K науа тығыздағышы
- Бар
- Коды:358945
523 244 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CPT2K науа тығыздағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында дайын өнімдерді, жартылай фабрикаттарды, жемістерді контейнерлерге вакууммен орауға арналған. Пленка науалардың үстіне қойылады, содан кейін ол тығыздалады және кесіледі. Модель алынбайтын матрицамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қысқыштың арнайы конструкциясы сапалы тігіске кепілдік береді
- Omron температура реттегіші
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17 келі |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 630 мм |
| Орамның диаметрі | 160 мм |
| Жиынтықтағы матрицаөлшемі матрицалар | 187х137 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 8 цикл/мин. |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Механикалық |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Матрица нысаны | тік бұрышты |
| Ені | 256 мм |
| Рулонның ені | 180 мм |
- Бағасы: 523 244 ₸


