
Hurakan DS-1 науа тығыздағышы
- Бар
- Коды:228274
425 639 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan DS-1 науа тығыздағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында дайын өнімдерді, жартылай фабрикаттарды, жемістерді контейнерлерге вакууммен орауға арналған. Пленка науалардың үстіне қойылады, содан кейін ол тығыздалады және кесіледі. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Матрицалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- OMRON температура реттегіші
- Қысқыштың арнайы конструкциясы сапалы тігіске кепілдік береді
- Қатты қаптама өнімді механикалық зақымданудан қорғайды
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 6-дан 8 данаға дейін/мин
- Пленка орамының диаметрі: 160 мм-ге дейін
- Үлдірдің ені: 180 мм-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Биіктігі | 250 мм |
| Тереңдігі | 256 мм |
| Орамның диаметрі | 160 мм |
| Қуат | 0.7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 6-дан 8 циклге дейін/мин. |
| Ауыстырылатын матрицалауыштың ені | 180 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Механикалық |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 525 мм |
- Бағасы: 425 639 ₸


