
ПешТех ЗЛМ-01 науаларды дәнекерлеуші
- Бар
- Коды:268167
167 576 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Науа тығыздағышы Азық-түлік технологиясы ЗЛМ-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында контейнерлерді дайын өнімдермен және жартылай фабрикаттармен герметикалық орау үшін қолданылады. Модель қыздыру элементі, қуат түймесі, температура реттегіші, қыздыру шамы және артық пленканы кесуге арналған пышақ орналасқан қақпақпен жабдықталған. Негізі тот баспайтын болаттан, қақпағы боялған металдан, қыздырғыш элементі тефлонмен қапталған, аяқтары резеңкеден жасалған.
Матрицалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 240 науа / сағ
- Қыздырғыш элементтің өлшемі: 226х168 мм
- Қыздыру элементінің максималды температурасы: 200 °C
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Науаларға арналған матрицалар:
- 139х102 мм
- 142х92 мм
- 165х130 мм
- 187х137 мм
- 210х148 мм
- дөңгелек, диаметрі 75 / 95 / 130 / 135 / 140 / 150 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10 келі |
| Биіктігі | 200 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 6 цикл/мин. |
| Қапты кесуге арналған алмалы-салмалы матрицашашықтың ені | 230 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 167 576 ₸



