
Ұсатқыш Gemlux GL-MC405
- Бар
- Коды:111312
22 859 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-MC405 Platinum сериялы ұсақтағыш жеке үйлер мен пәтерлерде көкөністерді, жемістерді, шикі және пісірілген сүйексіз етті және басқа да тағамдық өнімдерді жылдам ұсақтауға арналған. Модель 2 S-тәрізді кескіш пышақтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, тостаған шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның көлемі: 1,2 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.3 кг |
| Биіктігі | 265 мм |
| Тереңдігі | 210 мм |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 210 мм |
- Бағасы: 22 859 ₸


