
Дәмдеуіштерді ұнтақтағыш Hurakan HKN-SG100
- Бар
- Коды:123602
38 927 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HURAKAN HKN-SG100 ұсақтағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында кептірілген шөптерді, жаңғақтарды, нан үгінділері мен дәмдеуіштерді ұнтақтау үшін қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 0,1 кг
- Жылдамдық: 28000 айн/мин
- Қаптамадағы габариттері: 170x170x350 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 207297 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3 келі |
| Биіктігі | 335 мм |
| Тереңдігі | 140 мм |
| Қуат | 0.65 кВТ |
| Мақсаты | дәмдеуіштер мен жаңғақтар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 165 мм |
- Бағасы: 38 927 ₸


