
Дәмдеуіштерді ұнтақтағыш Hurakan HKN-SG400
- Бар
- Коды:128816
90 254 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SG400 ұсақтағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кептірілген шөптерді, жаңғақтарды, кептірілген жемістер мен дәмдеуіштерді ұнтақтауға арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдық: 25000 айн/мин
- Сыйымдылығы: 0,4 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 211580 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.4 кг |
| Биіктігі | 362 мм |
| Тереңдігі | 192 мм |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Мақсаты | дәмдеуіштер мен жаңғақтар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 198 мм |
- Бағасы: 90 254 ₸


